Další ročník už tradičního turnaje rodinných dvojic uspořádal TK v pátek 24.června 2022. Na startu se tentokrát sešlo 33 dvojic, které byly rozděleny do kategorií především podle herních dovedností dětí.

V kategorii nejmenších (minitenis) startovaly 4 páry a ve dvoukolovém, vyrovnaném klání získala nakonec primát rodinná dvojice METLIČKOVÝCH. O 2. a 3. místo se podělili Blechovi s Kraťasovými, sledovaní v těsném závěsu Vůjtěchovými.

Početnější střední kategorie finišovala osmičlenným pavoukem, v kterém měli nejvíc sil FIALOVI, kteří ve finále zdolali Matějkovi 2-0. Třetí místo získala „dámská“ část Rybových po výhře nad Martincovými.

Asi nejurputnější boje nakonec probíhaly v „nejstarší“ kategorii. 11-členné startovní pole nemělo jasného favorita a tak se vyrovnaným výkonem probili na stupínek nejvyšší ZÍMOVI po výhře 2-0 nad Jezberovými. 3. místo uhráli pro sebe Bendovi proti zástupcům Janků 2-0.

Turnaj zakončil jarní aktivity (ještě zbývá dohrát soutěže družstev a tréninky do úterý 28.6.) a začínají prázdniny, při kterých může každý využít kempů a tréninkových dopolední (viz. ZDE) v našem klubu. A po prázdninách opět na kurtech!

Minitenis
Střední
Střední
Velcí
“Velcí”