V závěru roku zaznamenali naši hráči několika pěkných úspěchů na žákovských turnajích:

Na  turnaji starších žáků v Teplicích a v Litvínově se dařilo Štěpánu Krásovi (2010). V Teplicích vybojoval 2x 3. místo a to dvouhře a s deblovým partnerem Denisem Utkinem z TC Eso Praha i ve čtyřhře. Ještě lépe si vedl v Litvínově, kde se probojoval do finále v obou kategoriích a přivezl si tak 2x “stříbro”. Ve čtyřhře startoval s Robertem Buchnerem z TK Františkovy Lázně.


Na turnaji mladších žákyň v Chomutově zaznamenala svůj první úspěch Ellen Rybová (2012). Ve dvouhře získala 3. místo a ve čtyřhře byla s partnerkou Eliškou Pištěkovou z LTC Litvínov dokonce druhá.


Na turnaji mladších žáků v Chomutově si připsal výborný výsledek Jan Nedvěd (2012) a to za 3. místo ve dvouhře i ve čtyřhře. Spoluhráčem v deblu mu byl Ondřej Masopust z Tenisklubu Cheb.


Všem úspěšným žákům GRATULUJEME !!!

Ellen Rybová
Štěpán Krása