portfolio_5

   Dětský májový turnaj

   By |22 května, 2022|Categories: Aktuality|

   Volný víkend v soutěžích družstev (21-22. 5.) využilo vedení klubu TK Sokolov k uspořádání turnajů pro děti všech věkových kategorií. Na startu se sešlo 31 účastníků, kteří byli rozděleni do tří kategorií - minitenis, softtenis [...]

   V sobotu pohoda, v neděli drama se šťastným koncem.

   By |15 května, 2022|Categories: Aktuality|

   O víkendu 14-15.května pokračovaly soutěže družstev už třetím kolem. V sobotu starší žáci opět potvrdili roli favorita a hladce přehráli tým Mariánských Lázní 8:1. Drží se tak i nadále v čele tabulky s plným bodovým [...]

   I ve 2. kole oba týmy TK SOKOLOV pokračovaly ve vítězném tažení.

   By |9 května, 2022|Categories: Aktuality|

   O víkendu 7-8.5. zajížděla obě naše družstva na venkovní kurty. V sobotu opět hladce zvítězilo družstvo starších žáků ve Staňkově 8:1 a má tak bilanci ze 2 zápasů 17:1! V neděli to měli mladší žáci [...]

   Creative News

     Dětský májový turnaj

     22 května, 2022|0 Comments

     Volný víkend v soutěžích družstev (21-22. 5.) využilo vedení klubu TK Sokolov k uspořádání turnajů pro děti všech [...]

     V sobotu pohoda, v neděli drama se šťastným koncem.

     15 května, 2022|0 Comments

     O víkendu 14-15.května pokračovaly soutěže družstev už třetím kolem. V sobotu starší žáci opět potvrdili roli favorita a [...]

     I ve 2. kole oba týmy TK SOKOLOV pokračovaly ve vítězném tažení.

     9 května, 2022|0 Comments

     O víkendu 7-8.5. zajížděla obě naše družstva na venkovní kurty. V sobotu opět hladce zvítězilo družstvo starších žáků [...]

     Rázný start žákovských družstev do nové sezóny – 17:1!

     2 května, 2022|0 Comments

     O víkendu 30.4.-1.5. odstartovaly soutěže smíšených družstev ve všech kategoriích. TK Sokolov má zastoupení v kategoriích starších a [...]

     Wordpress News

     Dětský májový turnaj

     Volný víkend v soutěžích družstev (21-22. 5.) využilo vedení klubu TK Sokolov k uspořádání turnajů pro děti všech věkových kategorií. Na startu se sešlo 31 účastníků, kteří byli rozděleni do tří kategorií - minitenis, softtenis a "velký tenis". I přes silný vítr, který občas naše talenty dost pozlobil, nakonec všichni vydrželi až do konce a užili si tak sobotního "pinkání" [...]

     2205, 2022

     Dětský májový turnaj

     22 května, 2022|0 Comments

     Volný víkend v soutěžích družstev (21-22. 5.) využilo vedení klubu TK Sokolov k uspořádání turnajů pro děti všech věkových kategorií. Na startu se sešlo 31 účastníků, kteří byli rozděleni do tří kategorií [...]

     1505, 2022

     V sobotu pohoda, v neděli drama se šťastným koncem.

     15 května, 2022|0 Comments

     O víkendu 14-15.května pokračovaly soutěže družstev už třetím kolem. V sobotu starší žáci opět potvrdili roli favorita a hladce přehráli tým Mariánských Lázní 8:1. Drží se tak i nadále v čele tabulky [...]

     2205, 2022

     Dětský májový turnaj

     22 května, 2022|0 Comments

     Volný víkend v soutěžích družstev (21-22. 5.) využilo vedení klubu TK Sokolov k uspořádání turnajů pro děti všech věkových kategorií. Na startu se sešlo 31 účastníků, kteří byli rozděleni do tří kategorií [...]

     1505, 2022

     V sobotu pohoda, v neděli drama se šťastným koncem.

     15 května, 2022|0 Comments

     O víkendu 14-15.května pokračovaly soutěže družstev už třetím kolem. V sobotu starší žáci opět potvrdili roli favorita a hladce přehráli tým Mariánských Lázní 8:1. Drží se tak i nadále v čele tabulky [...]

     Photography News

     Dětský májový turnaj

     22 května, 2022|0 Comments

     Volný víkend v soutěžích družstev (21-22. 5.) využilo vedení klubu TK Sokolov k uspořádání turnajů pro děti všech věkových kategorií. Na startu se sešlo 31 účastníků, kteří byli rozděleni do tří kategorií - minitenis, softtenis [...]

     V sobotu pohoda, v neděli drama se šťastným koncem.

     15 května, 2022|0 Comments

     O víkendu 14-15.května pokračovaly soutěže družstev už třetím kolem. V sobotu starší žáci opět potvrdili roli favorita a hladce přehráli tým Mariánských Lázní 8:1. Drží se tak i nadále v čele tabulky s plným bodovým [...]

     I ve 2. kole oba týmy TK SOKOLOV pokračovaly ve vítězném tažení.

     9 května, 2022|0 Comments

     O víkendu 7-8.5. zajížděla obě naše družstva na venkovní kurty. V sobotu opět hladce zvítězilo družstvo starších žáků ve Staňkově 8:1 a má tak bilanci ze 2 zápasů 17:1! V neděli to měli mladší žáci [...]

     Rázný start žákovských družstev do nové sezóny – 17:1!

     2 května, 2022|0 Comments

     O víkendu 30.4.-1.5. odstartovaly soutěže smíšených družstev ve všech kategoriích. TK Sokolov má zastoupení v kategoriích starších a mladších žáků a vstup do soutěží se oběma týmům vydařil. Nejprve v sobotu přejeli starší žáci Lokomotivu [...]