Po krátké přestávce pokračovaly opět soutěže družstev dalšími zápasy. Nejprve si musel v sobotu 28.5. tým starších žáků poprvé sáhnout až na dno svých sil, když na horké půdě Lokomotivy Plzeň B zvítězil nejtěsnějším rozdílem 5:4. V dramatické přestřelce nakonec vybojovala rozhodující bod naše dívčí čtyřhra Valerie Soprová a Markéta Žifčáková, když zvítězila ve 3. (zkráceném) setu 11:9. Tedy horor doslova do posledního míče! Absolutorium si ještě zaslouží Štěpán Krása a Marek Dudáš za výhry jak singlu, tak i společně v deblu.

Výsledky: https://cztenis.cz/starsi-zactvo/druzstva/sezona/2022/soutez/8059/zapas-zapis/15

Mladší žáky čekalo v neděli 29.5. v Karlových Varech skoro domácí derby s TCG Karlovy Vary. Zatímco se nekompletní soupeř opíral pouze o své první dva kluky, naše družstvo dobře pokrývalo všechny pozice a tak celková výhra 6:3 byla naprosto zasloužená.

Výsledky: https://cztenis.cz/mladsi-zactvo/druzstva/sezona/2022/soutez/8062/zapas-zapis/13

V dalším kole se v sobotu 4.6. od 9.00 utkají starší žáci doma s Chebem a v neděli 5.6. cestují mladší do Kaznějova. Opět držíme palce!