Více o klubu

Tenisový klub Sokolov je sportovní tenisový klub situovaný v klidnějším centru města Sokolova ve sportovním areálu Baník Sokolov. V současnosti disponuje osmi antukovými dvorci a kompletním sociálním zázemím pro členy i návštěvníky kurtů. Široká členská základna je rozšířena napříč všemi věkovými kategoriemi se základem v místní tenisové mládeži. Každoročně se klub zúčastňuje registrovaných soutěží smíšených družstev. Ve všech mládežnických kategoriích jsou týmy Sokolova standardními účastníky nejvyšší západočeské soutěže. Mimo závodního tenisu klub reprezentuje družstvo dospělých v soutěži družstev neregistrovaných mužů.

Ve společnosti s klubem vyrostla i místní tenisová škola, která má pod svými křídly okolo 100 dětí všech věkových i výkonnostních kategorií. Kluboví trenéři jsou rovněž přístupni místním členům a návštěvníkům.

Registrovaná družstva TK Sokolov – 2022

Výkonný výbor TK Sokolov

Emanuel Voldřich
Emanuel VoldřichPředseda TK