Home Blog Style 1

/Home Blog Style 1

    Avada includes a blog shortcode you can use anywhere on the site!

    This blog shortcode was submitted by Markus, one of our Avada users and now on our developing team! It just goes to show what an awesome community we have, everyone is willing to help & share ideas. Dont wait, be a part of the Avada community today!

    Vítězství a finále Štěpána Krásy v Klášterci

    By |13 února, 2024|Categories: Aktuality|

    Další úspěch zaznamenal Štěpán Krása na turnaji v Klášterci 10-11. února 2024. Ve dvouhře došel až do finále, kde podlehl Ondřeji Ječmínkovi (LTC Modřany 2005) 3:6, 3:6. Ve čtyřhře byl ještě úspěšnější, když spolu Robertem [...]

    Úspěch Hanky Reissmüllerové ve čtyřhře v Litvínově

    By |22 ledna, 2024|Categories: Aktuality|

    Na turnaji starších žaček v Litvínově 20-21. ledna 2024 se dařilo Hance Reissmüllerové, když spolu se svojí spoluhráčkou Klaudií Čibenkovou (TK Kadaň) zvítězily ve čtyřhře. Gratulujeme! Výsledky: https://cztenis.cz/turnaj/606070/sezona/Z2324/vysledky

    Celostátní turnaj starších žáků pro Tobiáše Zapského

    By |2 ledna, 2024|Categories: Aktuality|

    zleva: Kačín, Zapský, Turek a Janoušek

    ÚSPĚCHY NAŠICH HRÁČŮ

    By |22 prosince, 2023|Categories: Aktuality|

    V závěru roku zaznamenali naši hráči několika pěkných úspěchů na žákovských turnajích: Na  turnaji starších žáků v Teplicích a v Litvínově se dařilo Štěpánu Krásovi (2010). V Teplicích vybojoval 2x 3. místo a to dvouhře a s deblovým partnerem Denisem Utkinem [...]